Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Praca

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Szukam firmy, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnego sprzętu dla zakładow stolarskich. Nie koniecznie musi być to sprzęt nowy, ważne żeby był sprawny technicznie, fajnie jeśli firma dawałaby na taki sprzęt jakąs gwarancje. Konkretnie interesują mnie frezarki, najlepiej jakieś w miarę proste w obsłudze i bezawaryjne w działaniu. Rozglądam się również za nową oklejarką.

Awatar użytkownika

jesli interesuje cie sprzet uzywany to ja radzilbym poszukac w zwykłych ogloszeniach, zwlaszcza jak sie na tym znasz. Czasmami mozna kupic cos okazyjnie jak sie jakas firma zamyka.

Awatar użytkownika

Tak, tylko ja nie mam czasu czekać na cenowe okazje. Zniechęciłem się też do jeżdżenia po indywidualnych sprzedawcach, bo zwykle to tylko strata czasu. Najczęściej sprzedawany jest w ten sposób totalny szmelc.

Awatar użytkownika

Ja nie mowie o czekaniu na okazje. Poprostu przeszukaj rozne serwisy ogłoszeniowe. Ja tak kupuje sprzet do swojej drukarni.

Awatar użytkownika

Jeśli interesują Cię namiary na konkretną firmę, to zajrzyj sobie do serwisu mtm-maszyny.pl/. Tam masz praktycznie wszystkie kategorie, jeśli chodzi o profesjonalne maszyny CNC do drewna i jeśli chodzi o zwykłe obrabiarki. Wybór jest bardzo duży. Możesz wybierać pomiędzy nowymi frezarkami i sprzętem używanym. Zresztą dla kogoś, kto się zna na stolarstwie, nie powinno być problemu z rozszyfrowaniem parametrów technicznych przypisanych do konkretnych frezarek, oklejarek, pilarek czy czego tam jeszcze potrzebujesz.

Awatar użytkownika

Dzięki. Wybór aż za duży. Teraz to dopiero trudno się zdecydowac. Szkoda tylko, że od razu nie ma orientacyjnych cen przy każdej z nowych maszyn.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Praca