Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Finanse&biznes

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Szukam jakieś bardzo dobrej firmy, której można zlecić kampanię reklamową.. chciałbym zlecić stworzenie ulotek, plakatów, banera reklamowego itp. najlepiej taka firma z którą można współpracować na terenie całej Polski ;) chciałbym bowiem zlecić im projekty i zadania zdalnie i żeby oni mi przesyłali swoje koncepcje. Nie od dziś wiadomo, że na forum akurat jest dużo osób, które zna się na wielu rzeczach i tak uznałem, że może znajdzie się tu ktoś taki, kto jednak zna się na reklamach itp.. liczę na pomoc i polecenie dobrej firmy ;)

Jeśli chodzi o reklamę to całkowicie nie mój konik.. ja jestem stricte od finansów i bynajmniej w marketingu nie byłam nigdy dobra ;D

Swojego czasu zamawiałem kasetony świetlane od tej firmy http://reklamarekart.pl/index.php/kasetony-swietlne i ogólnie oni mają fantastyczną ofertę, ponieważ są bądzo dokładni, rzetelni i kreatywni w tym co robią. Taki montaż reklam albo inne techniczne sprawy to dla nich prawdziwa błahostka ;) także bardzo polecam każdemu ;)

No to już wiem do jakiej firmy się zgłoszę, bo też chcę właśnie zamówić banery i odzież reklamową dla swojej firmy. Skoro ta firma jest tak dobra jak wspomina kolega wyżej to nie ma sensu żebym czekał i najlepiej żebym się zgłosił do nich jak najszybciej.

Awatar użytkownika

Ja też słyszałam dużo dobrego o firmie reklamarekart.pl ;) mają świetnie zrobioną stronkę internetową na której jest wszystko profesjonalnie i bardzo ładnie przedstawione ;D chciałabym pomóc mężowi w pormocji jego firmy i tak się zastanawiam czy się właśnie do nich nie zgłoszę i poproszę o wykonanie materiałów promocyjnych ;)

Awatar użytkownika

Fajna ta firma o którje piszecie, mają fajnie przedstawiononą ofertę i widać, że w wielu realizacjach już brali udział.. co gwarantuje, że są wiarygodni i faktycznie można na nich liczyć. Mnie kusi, żeby zlecić u nich stworzenie gadżetów firmowych, które potem wykorzystałym w promocji..

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Finanse&biznes