Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Finanse&biznes

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dzień dobry :) Jakiś czas temu zainteresowało mnie oprogramowanie dla sklepu i nawet udało mi się znaleźć takie, które by mnie w pełni satysfakcjonowało. Cena też jest całkiem przyjemna. Ale tutaj mam takie pytanie czy to się rzeczywiście opłaca w to inwestować i sprawi to że obsługa sklepu jest łatwiejsza i zarządzanie wszystkim rzeczywiście się polepszy? No bo niby się zdecydowałam ale tak do końca nie jestem prekonana

Awatar użytkownika

Mnie się wydaje, że to zależy od tego jakich rozmiarów jest ten Twój sklep. I oczywiście od tego jakie sama masz zdolności organizacyjne. Bo jednemu to ułatwi wszystko, a innemu nie da nic, jak sam potrafi się wszystkim zająć. Także no róznie to bywa i trudno jednoznacznie powiedzieć jak się to będzie miało do Ciebie

Awatar użytkownika

No znam się sama i wiem, że chyba jednak będzie lepiej jak z takiego programu skorzystam :D Jeszcze mnie interesują termiczne etykietki. Też się o nich sporo naczytałam i podobno można nimi w bardzo łatwy sposób zastąpić te zwykłe cenówki z metkownicy. To prawda? Jak się na to zapatrujecie?

Jak dla mnie bomba. Polecam takie etykiety i do tego jeszcze czytniki do kodu kreskowego i będziesz Ci wszystko w sklepie działało tak jak trzeba. Sprawa rozwiązana mam nadzieję :) I każdemu moim zdaniem będzie łatwiej jak będzie miał dobrze zorganizowany sklep, niezależenie od tego jak sam jest zorganizwany, to taki program tylko jeszcze wszystko poprawi. A w każdym razie na pewno też przyspieszy pracę po prostu

Awatar użytkownika

No kolega nade mną chyba wszystko już powiedział i zdecydowanie nie mam nic więcej do dodania :D

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Finanse&biznes