Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Finanse&biznes

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fajna reklama

Cześć kochani. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad fajnymi reklamami? Chodzi mi głównie o to, aby móc się dobrze zareklamować, ale żeby forma ta nie była odbierana źle przez innych odbiorców. Dajcie jakieś ciekawe propozycje na ciekawą reklamę, która dobrze by się kojarzyła. Pozdrawiam was.

Awatar użytkownika

Witaj. Generalnie masz chyba na myśli wszelkie upominki rozdawane ludziom tak? Bo właśnie tak to zrozumiałem, że chodzi o gadżety z logo firmy. Wydaje mi się, że jak ludzie dostają coś za darmo, to co by to nie było i tak będą zadowoleni. Taka nasza polska mentalność niestety.

Dzień dobry, witam was kochani użytkownicy, tego jakże zacnego forum :D, do rzeczy. Generalnie uważam, że najbardziej rozchwytywane, a więc i najbardziej reklamowe byłby kubeczki do kawy z wizerunkiem logo. Ludzie uwielbiają kubki, picie kawy z nich jest rytuałem codzienności. A przy okazji inni, którzy by widzieli kubek zapamiętali by logo firmowe, co też ma swoje plusy. Fajnie wyglądają jeszcze takie kubki z łyżeczkami ceramicznymi dołączanymi do kubka. Niektórzy mają lepszy pomysł na takie gadżety zlecając nadrukowanie jakiś śmiesznych tekstów na nich, albo imiennych tekstów, typu „to jest kubek Asi nie próbuj go ruszać”. Mnie się takie coś bardzo podoba. Ponadto z reklamowych dżetów to jeszcze widziałabym ubrania, ale nie tradycyjne t-shirty, ale jakieś bardziej wyselekcjonowane topy, szorty, legginsy, spodnie czy bluzy.

Hej. Zazwyczaj firmy stosują reklamę poprzez rozdawanie ubrań z reklamą. Właśnie dominują wspomniane przez ciebie koleżanko t-shirty. Ja tam uważam, że każda koszulka jeśli jest darmowa fajnie wygląda.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Finanse&biznes