Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Wartość zdrowia

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Kilka dni temu przeczytałam ciekawe informacje dotyczące nowości na rynku medycznym, jaką jest pas terapeutyczny, który pomaga osobom ze schorzeniami kręgosłupa. Jak się domyślacie ja też cierpię i to bardzo na takie dolegliwości i chwytam się każdego sposobu, żeby sobie pomóc. Pytanie tylko, czy taki pas może być stosowany przez osoby, które ukończyły 50 rok zycia?

Witam, odpowiem Ci krótko, bo pewnie na tą odowiedź najbardziej czekasz i możesz go stosować, jeśli ukończyłąś 50 rok życia. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o używanie pasa, chyba, że ktoś ma uszkodzone narządy wewnętrzne w bardzo dużym stopniu. Wtedy i tak warto skonsultować się na przykład z lekarzem, czy taki pas można używać…

No to się bardzo ciesze, bo wiesz, ja już tylu sposobów probowałam, a wydawało się, że już tylko operacja mi pomoże…A z operacjami na kręgosłup to nigdy nic nie wiadomo…

Awatar użytkownika

Ja akurat jestem po zabiegu i nie było tak źle…To już nie są te czasy, gdy robione operacje nie mając podglądu na bieżaco co sięz organizmem dzieje. Dzisiaj są różnego rodzaju maszyny, które taki podgląd umożliwiają. Ale jedno jest pewne, że jeśli miałbym wtedy dostęp do pasa, to na pewno na operację bym się nie zdecydował…

Awatar użytkownika

Muszę powiedzieć, że pas terapeutyczny mocno odmienił moje życie, które było oparte głównie na leżeniu na prawym boku, bo na lewym bardzo bolało. Jeśli chcecie zmienić swoje życie na lepsze to zajrzyjcie tutaj diskdr.pl/wg50double_informacje.htm, bo warto poczytać przez chwilę i zamówić produkt, który pomaga w walce z bólem.

Awatar użytkownika

Bóle przy zmianach kręgosłupa lędźwiowego jest potworny…

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ból ma charakter przewlekły, a co za tym idzie, trzeba z nim żyć. Znaczy trzeba było do momentu, aż na rynku nie pojawił się wspomniany pas. Normalnie wynalazca powinien dostać medycznego nobla za takie cudo.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Wartość zdrowia