Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Wartość zdrowia

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Witam was. Pomóżcie mi,gdyż nie wiem co mam robic. Otóż mój synek starsznie boi się dwntysty, próbowałam już różnych sztuczek i nic, co robić, bo przecież trzeba coś zaradzić nawet jak to są mleczaki, to trzeba leczyć. Ale on u dentysty w ogóle buzi nie chce otworzyć. Co zrobić, gdy dziecko boi się dentysty? Proszę poradxcie mi!

Awatar użytkownika

Co to znaczy, że dziecko boi się dentysty, dac klapsa i konieć, na fotel dentystyczny posadzic i już, dalwj to już dentysta sobie poradzi z dzieciakiem.

Awatar użytkownika

Jak to siła na fotel posadzić i dać klapsa, przecież nie można bic dzieci i straszyc, bo jakiś uraz mu pozostanie i już zawsze będzie się bał chodzic do stomatologa. Trzeba jakiegoś sposobu poszuka, ale delikatnie a nie siłą.

No właśnie, ja z moimi dziećmi chodzę do świetnego stomatologa w Poznaniu mającego swój gabinet dentystyczny. Doświadczony lekarz stomatolog ma świetne podejście do dzieci. Dzieci czują się bezpiecznie i wcale nie boją się leczenia, naprawdę radzę zapisac się na konsultację z synkiem. Zresztą moje dzieci bardzo chętnie chodzą do stomatologa i wcale nie muszę ich ciągnąć na siłę.

Awatar użytkownika

Tak słucham i mysle sobie czy polecany dentysta z Poznania przyjmuje też dorosłych, bo ja to chętnie bym się do takiego fajnego stomatologa wybrała? Wstyd się przyznać, ale ja też bardzo, ale to bardzo boję się wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Ja akurat byłem u stomatologa dziecięcego, ale z tego co się orientuję to Bajkodent jest gabinetem rodzinnym, który oferuje usługi stomatologiczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Więc z pewnościa możesz liczyc na fachowa pomoc. Zreszta pierwsza wizyta jest darmowa, więc nic nie tracisz.

No to super może się przełamie i zapiszę na wstpne konsultacje, jak już raz pójdę, to potem szkoda nie chodzić, prawda?

Jeśli już się pójdzie na konsultacje, to przecież szkoda nie pójść potem, żeby leczyc zęby, na pewno na pierwszej wizycie da się wyczuć czy lekarz stomatolog jest kompetentny i czy jest przede wszystkim miły i delikatny, bo to jest bardzo ważne, żeby się nie stresować.

A ja serdecznie dziekuję za namiary na stomatologa, na pewno skorzystam i pójdę z synkiem do tej poradni, do widzenia, pa pa!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Wartość zdrowia