Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Troski i kłopoty

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Szanowni Forumowicze, bardzo liczę na Waszą pomoc. Tak się składa, że niewielkiemu hostelowi, który prowadzę wraz z mężem, przydałoby się gruntowne sprzątanie. O ile z większością obowiązków poradzimy sobie sami, o tyle dywany i wykładziny wymagają głębszego odświeżenia. Firma, z którą dotychczas współpracowaliśmy, przeniosła się za zachodnią granicę. Dlatego proszę o Wasze rekomendacje. Może jest wśród Was ktoś z branży turystycznej. :)

Awatar użytkownika

No tak, w naszym kraju coraz mniej firm zostaje. Kto może, przenosi działalność.

Awatar użytkownika

To nie jest temat o polityce! Bardziej niż na poznawaniu Waszych poglądów zależy mi na konkretach w sprawie firm.

Jeśli chodzi o czyszczenie wykładzin Poznań ma naprawdę wiele do zaoferowania. Dlatego radziłbym wykonać kilka telefonów i zapytać o szczegóły. W ten sposób więcej się dowiesz.

Hej. Pracuję w hotelu, więc myślę, że jestem z branży. ;) W takich sprawach współpracujemy z nimi: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-dywanow-wykladzin/. Zawsze są na czas i radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. A gości mamy różnych, więc niekiedy naprawdę jest co sprzątać. To na pewno jedna z najlepszych firm czyszczących wykładziny w Poznaniu, z czystym sumieniem polecam.

Awatar użytkownika

Zawsze myślałem, że hostele i hotele mają na wyposażeniu taki specjalistyczny sprzęt.

Te duże na pewno mają. U nas takie rozwiązanie raczej nie byłoby opłacalne, nie mówiąc już o hostelach. Aha, nie chodzi mi raczej o jakieś proste i tanie maszyny, tylko te bardziej specjalistyczne. Napiszę jeszcze, że z doświadczenia wiem, że tańsze i prostsze modele mogą nie radzić sobie z bardziej uporczywymi zabrudzeniami.

Awatar użytkownika

Ok, dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika

No, w końcu doczekałam się jakichś rzeczowych odpowiedzi. Jeśli chodzi o sprzęt, to raczej nie mielibyśmy interesu w tym, aby go kupić. Wbrew pozorom rzadko zdarzają się u nas jakieś poważne plamy, a do codziennej pielęgnacji dywanów i wykładzin wystarczy odkurzacz z funkcją prania.
A jeśli chodzi o tę firmę, to bardzo podoba mi się ich oferta. Na pewno skorzystamy z ich usług. Serdecznie dziękuję!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Troski i kłopoty