Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Troski i kłopoty

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zdrada.

Wiem, że wiele z Was będzie mi zaraz odradzało ale jest to wyłącznie moja decyzja. Mój mąż mnie zdradził. Powiedział, że jestem zbyt sztywna w łóżku, nie satysfakcjonowało jego nasze życie seksualne i dlatego szukał szczęścia gdzieś indziej. Chodził do łózka z kochanką, ale nadal kocha mnie. Chcę dać mu drugą szansę. Co zrobić, żeby nasze życie seksualne satysfakcjonowało mojego partnera? Ja zawsze byłam zadowolona.

Może poproś go o szczegóły. Niech Ci otwarcie powie, czego mu brakuje, niech określi swoje potrzeby. Skoro wymaga zmiany, to niech Ci w tym trochę pomoże. W końcu to jest w jego interesie, żeby Wasze współżycie się poprawiło. Zwłaszcza, gdy Ty na chwilę obecną jesteś z niego zadowolona. Może postaw na zmysłową halkę damską? Możliwe, że chodzi o strój. Kochanka raczej zachwyciła go właśnie wyglądem i seksapilem, w końcu to z Tobą jest w związku małżeńskim a nie z nią.

Awatar użytkownika

Też wychodzę z zaożenia, że sklep z bielizną erotyczną może rozwiązać wszystkie wasze problemy. Może masz kompleksy i on odczuwa Twoją niepewność siebie? To też jest ważne i często stanowi blokadę w relacji.

Awatar użytkownika

Nieziemskie urozmaicenie życia intymnego to erotyczne kostiumy! Jak wparujesz do sypialni w stroju seksownej pielęgniarki to uwierz mi, ta noc szybko nie wyjdzie z jego głowy. I nigdy w życiu już nawet nie pomyśli o szukaniu sobie kochanek!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Troski i kłopoty