Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Troski i kłopoty

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Dzień dobry. Piszę tutaj, bo nie wiem już co powinnam ze sobą zrobić. Od jakiegoś czasu mam stany lękowe. Budzę się w nocy i płaczę, chociaż nic się konkretnego nie wydarzyło. Złe sny chyba ma każdy, ale nie o tym chciałam napisać. Niekiedy ogarnia mnie przerażenie, na przykład, że za chwilę z tych gęstych chmur spłynie tyle deszczu, że nas potopi. Ogólnie mam jakieś złe nastawienie do nadmiaru wody, nawet z wanny nie korzystam, tylko z brodzika i prysznica, bo boję się siedzieć w takiej ilości. Co ja mam zrobić, wiem, że to głupie, ale nie umiem poradzić sobie z myślami.

Myślę, że masz jakąś fobię na temat wody, może kiedyś miałaś wypadek, może się topiłaś, jak byłaś mała a nie pamiętasz i teraz to wszystko wraca? Z resztą nie wiem, powinnaś udać się do jakiegoś specjalisty wg mnie.

Witaj. Ja tez zgadzam się z przedmówcą, powinnaś wziąć pod uwagę jakieś leczenie poprzez psychoanalizę lub coś w tym stylu. Myślę, że najlepiej pomoże ci ktoś, kto będzie umiał wczuć się w Twoje emocje. Znajdz jakiś dobry gabinet i nie czekaj.

Awatar użytkownika

Witam, jeśli szukasz dobrego psychoterapeuty to z czystym sumieniem polecam ten gabinet lubikowska.szczecin.pl/o-mnie/ , też kiedyś potrzebowałam pomocy, bardziej porady, ale pomogły mi te wizyty.

Lęk przed wodą..hm świetny temat na horror. Ale na poważnie już musisz iść się komuś wyżalić, kto wie jak odszyfrować twoje uczucia, przeżycia i emocje. Przygotuj się tylko na wydatek, bo taki terapeuta nawet jeśli pomocny, to często bardzo się ceni za swoją pomoc.

Awatar użytkownika

Ja tam bym nigdzie nie szedł, jak się boisz wody, to się z nią oswajaj, małymi krokami. Co ci terapeuta powie? Tak Pani Kowalska, ma pani fobię na punkcie wody. Przecież to już wiesz. Starta czasu.

A mnie się wydaje, że nie taka strata. Jak ma się zmierzyć z wodą, skoro się jej panicznie boi do tego stopnia, że w wyobraźni tworzy sobie jakieś katastroficzne obrazy, które nie mają pokrycia z rzeczywistością? Tutaj masz namiar lubikowska.szczecin.pl/ nie próbuj niczego sama, żeby do jakiegoś nieszczęścia doszło. Pomoc specjalisty jest zawsze lepszą alternatywą niż samodzielne działanie w nieświadomości czy z brakiem umiejętności.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Troski i kłopoty