Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Troski i kłopoty

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ogólnie wszystko jest fajnie ale dlugosc mojego stosunku nie jest powalająca. Zastanawiam się w jaki sposób przedłużyć erekcję? Słyszałem, że jest to możliwe, ale do końca nie jestem przekonany w to, że ten zabieg jest możliwy. Mam też obiekcje w kwestii bezpieczeństwa bo to zawsze jakaś ingerencja w organizm. Boje się ze nastapi calkowite rozregulowanie mojego ciala i mimo iz erekcja będzie trwala tyle ile trzeba to cos innego będzie nie tak jak powinno być.

Awatar użytkownika

wszystko się da poczytaj w internecie na ten temat, google nie boli

Awatar użytkownika

Ale pomogłeś. Sluchaj, da się to zrobic i nic zlego się nie stanie. Drog osiagniecia dluzszej erekcji jest kilka. Zarowno mozesz wybrac metody naturalne w postaci roznych technik, jak i rozwiazanie farmakologiczne w postaci tabletek które regularnie będziesz musial przyjmowac.

Awatar użytkownika

Eksperymentujesz ze swoja kobieta? Jezeli nie to sprobuj. To podstawowy sposob na rozwiazanie tego problemu. Czesto jest tak ze w danej pozycji nie osiagamy tego co bysmy chcieli lub dzieje się to za szybko. Pokombinujcie a na pewno dojdziecie do jakichs wnioskow.

Awatar użytkownika

Tabletki wydluzajace erekcje również są bardzo bezpieczne. Rzadko powoduja jakieś skutki uboczne dlatego ich zażywanie wywoluje tylko i wylacznie zamierzony efekt. Bralem przez jakiś czas pewien specyfik, nie przypomne sobie teraz nazwy i po krotkim czasie od rozpoczecia terapii problem zaczal stopniowo zanikac az calkiem został wyeliminowany. Jeżeli metody naturalne zawioda i nadal nie będziesz czul, ze nie jest tak jak powinno zaopatrz się w stosowne tabletki. Do lekarza nie musisz isc bo wiele tego typu naturalnych produktów jest dostępna bez recepty.

Awatar użytkownika

No dobra, dzieki za odpowiedzi. Przemysle dokladnie temat i podejme decyzje co dokladnie mam zrobic. Na czasie az tak mi nie zalezy, dlatego najpewniej zaczne od metod naturalnych. Czytalem tez o masazach. Co wy o nich sadzicie?

Awatar użytkownika

Również czytalam o masazach ale nie wiem jak dokladnie dzialaja. Opinie w internecie są przychylne temu sposobowi dlatego mozesz sprobowac. Na pewno ci nie zaszkodzi, bo to sposob w pelni naturalny.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Troski i kłopoty