Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Wiele osób decyduje się na kupno nowoczesnych lamp. Ostatnio z partnerką wykonywaliśmy remont salonu. Bardzo chcieliśmy także zmienić oświetlenie. Wpierw myśleliśmy postawić na tradycję i wziąć lampy sufitowe, jednak skusiliśmy się szczególnie na stylowe lampy stojące do salonu. Przyznam szczerze, że to było dobre rozwiązanie. Ubóstwiam wieczorami oglądać telewizję, a czasami światło jest potrzebne, toteż taka wygaszona lampa spełnia wszystkie moje wytyczne. Rozważamy jeszcze nad kupnem czegoś tego rodzaju do sypialni. Chwilami taki tajemniczy klimat jest potrzebny. :)

W tej chwili multum firm poleca nam rozmaite oświetlenia, zaczynając od wiszących zamykając na stojących. Ostatnio zmienialiśmy lampy w naszej chałupie. Dużą uwagę zwróciliśmy na oświetlenie toalety. To dla moich bliskich miejsce relaksu, długich kąpieli. Więc uznaliśmy, że zafundujemy sobie tam oszczędne oświetlenie sufitowe LED. Powiem, że byłam zadowolona z takiego rozwiązania. Na dodatek zmieniliśmy też lampy w kuchni i sypialni. Powiem, że dzisiejsze lampy są piękne. Dawniej nie posiadaliśmy takiego wyboru. ;)

Uznaną rzeczą są lampy vintage. Trochę wiem o tych sprawach, ponieważ moja małżonka jest dekoratorką wnętrz i cały czas słyszę o przeróżnych stylach w meblowaniu. Ostatnio dostała znaczące zlecenie i bardzo chciała powiązać tradycyjne lampy z nowoczesnym wystrojem. Była zła, ponieważ nigdzie nie mogła odnaleźć dobrych lamp. Pragnąłem jej pomóc. Dlatego w przeglądarkę wpisałem stosowne zwroty i wpadłem na pewną stronę online, na której znalazłem śliczne lampy. Ależ Natalia była zadowolona. Z marszu zakupiła. W przeciągu kilku tygodni zrobiła zlecenie. Otrzymała doskonałe rekomendacje. :P

Ludzie decydują się na różnorodne połączenia. Ogarniam to ze swojego życia. Jeszcze ostatnimi czasy sama potrzebowałam dobrych sposobów. Kocham ozdabianie chałupy. Ubóstwiam łączyć ze sobą różnorodne style. Toteż niedawno połączyłam nowoczesny styl z klasyką i postawiłam do salonu stołowe lampy vintage. Przyznam, iż sama byłam pozytywnie zdziwiona efektem końcowym. Poza tym multum moich bliskich pytało mnie jak połączyłam te style. Naprawdę warto chwilami szaleć i skusić się na coś nowoczesnego. Teraz rozważam, żeby coś zrobić w naszej kuchni. :P

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz