Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich na forum szukam naklejki na drzwi 3d. Koleżanka mówiła mi ,że mogę je kupic tutaj: http://naklejkomania.eu/223-naklejki-na-drzwi. Natomiast sama nigdy nie zakupowała nic w tym sklepie stąd mój wpis na forum. Z góry dziękuje za pomoc.

Awatar użytkownika

Hej skoro potrzebujesz pomocy to przybywam : ) : ). Ja osobiście kupowałam takie naklejeczki 3d w sklepie o ,którym mówiła ci koleżanka i mogę ci polecic ten sklep. Naklejki były bardzo dobrej jakości nie łamały się ani nie rozklełały ,a dostawa i płatność oraz inne sprawy tego typu przebiegły bez żadnego problemu!!

Awatar użytkownika

Dziękuej ci za pomoc. W takim razie muszę zakupic moje naklejki w tym skelpei.

Witam ,przepraszam ,że wtrącam nowy wątek do forum ,ale mam pewien problem ,a właściwie dylemat ponieważ muszę zakupić obrazy wieloczęściowe. I powiem wam szczerze nie jestem specjalista w tej dziedzinie ,ani w niczym powiązanym ,ale muszę to mieć ,a nie mam kompletnie pojęcia ,gdzie to mogę kupić więc proszę o pomoc.

Witaj ja jestem wielkim pasjonatem tego typu rzeczy i z własnego doświadczenia mogę ci powiedzieć ,że tutaj: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty/8742-obraz-pejzaz-morze-most-508.html dostaniesz obrazy wieloczęściowe ciekawe, oryginalne i dobrej jakości. Nie wiem konkretnie ,czy kupujesz takie cudeńka w celu prezentu dla kogoś bo i tak się mogą świetnie nadać ,czy na przykład między innymi po to ,żeby elegancko przystroić salon i nadać mu charakter ,a może wykorzystasz to w innym pomieszczeniu w domu. W sumie to bez znaczenie ,ale dla osoby niedoświadczonej w tym zakresie mogę podpowiedziec sklep o ,którym wyżej ci napisałem. Pozdrawiam!!

Witaj ja mogę ci powiedzieć ,że kupowałam takie obrazy w tym sklepie ( zreszta nie tylko je) i wszystko było okej ,a produkt jaki chciałam taki otrzymałam ,także wszystko jak najbardziej na plus i możesz kupowac bez obaw.

Dziękuej serdeczne wszystkim za pomoc i teraz biegne dokonać owocnych internetowych zakupów buziaczki!: )

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz