Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Mam pytanie w dwóch kwestiach. Po pierwsze szukam naprawdę dobrych okien do firmy. Mocnych których nie trzeba zbyt często regulować. Druga sprawa to drzwi z certyfikatem przeciwpożarowym. Niestety nie ma wielu producentów takich rzeczy dlatego fajnie jakby ktoś kogoś polecił. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Mam wrażenie że nie powinno być kłopotów jak chodzi o okna ponieważ jest wiele dobrych firm w Polsce i to również cenionych za granicą. Grunt żebyś nie kupowała po taniości bo potem z czasem wychodzą kwiatki.

Awatar użytkownika

Zamawiałem okna z tej strony http://www.stodom.pl/okna. Mam je już ponad rok i chyba najlepsze jakie dotąd widziałem. Lekko chodzą, izolacja w zimie świetna, do tego materiał łatwo się czyści więc żona nie narzeka ;) Okna drewniane według mnie są najlepszą opcją.

Awatar użytkownika

Mi się zawsze bardzo podobały właśnie drewniane okna ale z racji ceny sięgało się po plastiki. A tutaj widzę że jest cenowo bardzo korzystnie.

Słuchaj widzę że ta firma ma naprawdę świetne noty, sporo pozytywnych opinii można o nich znaleźć. Sądzę że warto iść za tym. A pomysł z drewnianymi oknami wydaje mi się również dobry bo są znacznie ładniejsze i przy tym dobrze izolują.

Awatar użytkownika

Chciałaś wszystko z jednego miejsca i może tak być. Jak chodzi o te drzwi przeciwpożarowe Warszawa nie ma teraz korzystniejszej oferty http://www.stodom.pl/drzwi_przeciwpozarowe. Wedle mojego rozeznania ich produkty spełniają wyśrubowane normy ochrony więc nie wahałbym się.

Awatar użytkownika

Zarówno w temacie drzwi jak też okien opłaca się stawiać na sprawdzonych dostawców. Żadni domokrążcy ani wyroby marketowe nie są warte zachodu. Potem tylko problemy.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz