Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Cześć. Zależy mi na dobrych i w miarę tanich wkładach do filtrów. Ktoś wie, gdzie mogę poszukać? Może macie jakąś sprawdzoną stronę lub sklep? Chętnie skorzystam :)

Jakość wkładów filtrowych jest bardzo ważna, więc lepiej nie patrzeć aż tak bardzo na cenę. No bo wiadomo, kupi się coś tańszego, a potem okaże się, że to bubel. Myślę, że można polecić spokojnie stronkę Filtry BB. Tam są dobre egzemplarze i naprawdę sporo ludzi tam kupuje.

O tak, to jest świetna strona. Warto sobie popatrzeć na przykład tutaj: http://www.filtrybb.pl/32-wklady. Tam są takie filtry do dzbanków, o jakie chyba chodzi. No, fajnie mieć taki w domu (sama mam, mimo dobrze filtrowanej wody), bo to zawsze dodatkowa ochrona. No i kawa i herbata smaczniejsza z takiej wody. Oni mają tylko modele sprawdzonych producentów, także możesz kupować które Ci pasują. Tylko wiesz, musisz się liczyć z tym, że nie każdy pasuje do każdego dzbanka.

Dzięki za podesłanie strony, na pewno się przyda. Dzbanek mam, ale potrzebuję standardowych filtrów. Myślę, że tamtejsze się nadadzą. Pozdrawiam wszystkich.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz