Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Witam wszystkich, poszukuje żaluzji bambusowych do nowego domu. Zależy mi na wysokiej jakości wykonania i fajnie jakby sklep oferował także montaż tych żaluzji, bo nie chciałabym wynajmować specjalnie do tego osobnej osoby. Czy ktoś może mi polecić coś sprawdzonego?

Witaj, w zeszłym roku zamawiałam żaluzje bambusowe z Warszawy i sklep w którym to robiłam także mi je montował, także serdecznie Ci go polecam. Ofertę sklepu znajdziesz pod tym linkiem: moreno.zaluzje-warszawa.eu/zaluzje-bambusowe, gdzie zamieścili wszelkie najważniejsze informacje. Są bardzo profesjonalni a żaluzje są bardzo wysokiej jakości.

Cześć, również zamawiałam żaluzje w sklepie wspomnianym przez moją poprzedniczkę i jestem bardzo zadowolona. Panowie przyszli do mnie do domu, wszystko wymierzyli i wykonali je na wymiar. Mają bezpłatny dowóz, a jak mieszkasz w Warszawie to jeszcze bezpłatnie je montują.

Awatar użytkownika

Hej, również z żoną zamawialiśmy żaluzje bambusowe Warszawa posiada kilka fajnych sklepów, które oferują takie rzeczy, ale ostatecznie także wybraliśmy polecany wyżej sklep ze względu na fakt, że mają darmową dostawę i montaż. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie a żaluzje służą nam już od kilku lat.

Dziękuje Wam za odpowiedzi, bardzo mi pomogliście. Chciałabym się jeszcze zamawiać ile mniej więcej czekaliście na realizację zamówienia? Trochę zależy mi na czasie, więc nie chciałabym czekać kilka tygodni.

U mnie czas realizacji zamówienia wynosił około tygodnia, więc bardzo szybko. Pewnie dużo zależy od tego ile mają akurat zamówień. Na ich stronie jest napisane, że czas realizacji zamówienia wynosi od 5 – 14 dni, także myślę, że to i tak bardzo szybko.

Awatar użytkownika

Cześć, faktycznie ten sklep realizuje bardzo szybko zamówienia. My akurat zamawialiśmy do naszego domu żaluzje drewniane z tego sklepu i nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do sposobu obsługi.

Awatar użytkownika

Również polecam ten sklep. Są bardzo solidni i profesjonalni, na pewno się nie zawiedziesz.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz