Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Kochani, sprawa wygląda tak, że mój małżonek podjął się remontu domu. Ciągnie się to już drugi miesiąc. Nie muszę mówic, że jestem już tym stanem zmęczona… (swoja drogą, pełen podziw dla niego, że zdołał odłożyć tyle pieniedzy i to bez mojej wiedzy!:P). Teraz jest już prawie na finiszu, bo jeszcze uchnia, ale utknął zupełnie, bo brakuje wyposażenia (nie elektroniki, a raczej armatury). To jest taki w sumie współczesny design, w jaki on poszedł, ale szczególnie klnie, że nie może znaleźć zlewu w takim stylu. Pomożecie? :)

Awatar użytkownika

Oj dziewczyno… ty nie narzekaj, że jesteś zmęczona, bo facet zrobił Ci mega prezent (ja sam nie wiem, czy coś takiego bym zrobil dla swoej żony, że oszczędzam, a później wydaję na remont domu ;)), tylko lepiej mu dziękuj!

A to ona sama tam mieszka w tym domu, że ma mu dziękować? Przecież on też tam mieszka, żyje, je, śpi i nie wiadomo co jeszcze :P

Awatar użytkownika

Tak, tylko nie każdemu facetowi zalezy na tym, by jakoś remontować swoją przestrzeń :p Póki się nie sypie, to w porządku.

dziwna ta Wasza męska filozofia :P

Awatar użytkownika

Ej, ale nie róbcie offtopu, bo dziewczyna suzka pomocy, a Wy się zastanawiacie, czy się komuś chce, czy nie. Co do zlewów. Jeśli to jest nowoczesny styl, to ja osobiście polecam zlewozmywaki granitowe z baterią. Przy czym nie w markecie, a najlepiej w jakimś firmowym salonie kupić takie rzeczy, bo wtedy macie gwarancję najwyższej jakości.

Zgadzam się z kolegą. I od razu mogę polecić stronę brenor.pl/, pod którą działa naprawde dobry polski producent tego typu akcesoriów. :) Ja sama, jak remontowaliśmy kuchnię z mężem, znalazłam tę stronę przez przypadek, ale teraz każemu polecam tych ludzi, bo wytwarzają naprawdę wysokojakościowe zlewy i nie tylko.

rzeczywiście są ładne. Cóz, to teraz muszę to pokazać mężowi, niech on oceni, czy to pasuje też do jego wizji. A wam dziękuję pięknie za dyskusję :*

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz