Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Pewnie wielu z Was miało już do czynienia z zakładami, które oferują usługi kamieniarskie. Ja też miałam i niestety jak na razie nie mam o nich dobrego zdania. Wszystko przez to, że oferują bardzo tradycyjne wzory. Dlatetego szukam kogoś, kto miał już styczność z jakąś wyjątkową ofertą w tym zakresie.

Awatar użytkownika

To chyba znaczy, że mnie szukasz, chociaż od razu piszę, że jestem żonaty i nic poza doradzaniem w kwestii kamieni nie będzie :) Bardzo dobrą i nowatorską ofertę znajdziesz tutaj uniquestone.pl/o-nas/. To firma, którą znam osobiście i z której już kilka razy korzystałem. Sprowadzają kamienie z najodleglejszych zakątków świata.

Awatar użytkownika

Idąc logiką kolegi wyżej, ja też tylko w kwesti kamienia :))))Też miałem już przyjemność pracować z tą firmą. Polecam Ci ich usługi i katalogi, które przykuwają uwage. Tylko ostrzegam, jak raz już spojrzysz na kamień to jesteś kupiona. Na pewno nie będziesz chciała się wycofać.

Panowie, ja też już jestem zajęta i nie myślę o niczym innym, ale dobrą kawę za dobre rady jestem gotowa oczywiście postawić :)))) Właśnie czegoś takiego szukałam. Kogoś, kto ma w Poznaniu wysokogatunkowe marmury i jest w stanie poradzić sobie z ich odpowiednią obróbką i montażem.

Awatar użytkownika

Jakby co to ja piję rozpuszczalną :)

Awatar użytkownika

A mi to obojętne, ważne, żeby w miłym towarzystwie :) Marmury mają to coś, ale zainteresuj się też blatami zrobionymi z granitu bo to też fajne wykończenia. W tej firmie znajdziesz generalnie wszystko związane z kamieniami. A zapomniałem też dodać, że bardzo fajnie doradzają przy wyborze optymalnego rozwiązania.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz