Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Dzień dobry wszystkim użytkownikom. Postanowiłam napisać temat ze względu na różnorodne pomysły. Aranżacja tarasów i balkonów nieco mnie przerosła, ponieważ zupełnie niemam koncepcji w jaki sposób podrasować taras i balkon jeżeli mowa jest o balustradzie. Byłabym wdzięczna gdybyście mogli conieco podpowiedzieć. Chciałabym kupić coś tańszego, ale też żeby w miarę ładnie wyglądało. Dziękuję za zaangażowanie, pozdrawiam

Awatar użytkownika

Witaj. Ciężko tak na odległość doradzać, bo każdy może mieć inny gust, ale ogólnie fajnie wyglądają chromowane balustrady z wypełnieniem szklanym. Szkło hartowane, grube, bezpieczne. Przynajmniej w ten sposób wygląda to na nowoczesny styl niczym z hollywoodzkich apartamentowców. Pozdrowienia

Witam mnie tam się podoba stare dobre drewno. Nic nie zastąpi drewnianych przęseł, takich rzeźbionych. Drewno jak dobrze zabezpieczysz z pewnością posłuży ci na lata. Oczywiście trzeba wybrać do tego odpowiedni drewnochron a nie jakiś tani zamiennik. Niestety, ale jak chcesz mieć coś na dłużej trzeba o to dobrze dbać, a już sama kwestia dbałości do tanich nie należy, taka prawda.

Dzień dobry kochani. Ja tam podzielam zdanie kolegi z propozycją chromowanych balustrad, tutaj znalazłam fajne chromsystem.pl/chromsystem---balustrady-chromoniklowe,-ze-szk%C5%82em.html te akurat są chromoniklowe, ale są ładne. Wszystko jest tak jak ktoś powiedział, kwestią gustu. Jedynym przypada do gustu drewno, innym zimna stal.

Awatar użytkownika

Teraz balustrady to są głównie szklane a nie drewniane.

Nie tylko szklane :D mnie się podobają stalowe, wykonane z porządnej stali nierdzewnej.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz