Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie. Dostałam od szefa zadanie i muszę znaleźć firmę, która zrobi dla nas od a do z ogrodzenie tak jak w temacie. Tak ze wstępnych pomiarów wynika, że trzeba będzie jakieś 100 metrów ogrodzenia. Szukam firmy u której zamówię wszystkie elementy wraz z montażem.

Awatar użytkownika

No jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego to warto sobie poszukać w internecie opinii na temat firmy. Ja zamawiałem ostatnio podmurówki betonowe i firma która mi się zaoferowała została dokładnie sprawdzona w sieci. Ja tak zawszę robię, bo jeżeli ktoś ma powody to najprędzej wyleje żale w internecie.

Awatar użytkownika

Mój mąż zamawiał ostatnio ogrodzenie panelowe z województwa mazowieckiego. Nie wiem dokładnie co to za firma, ale mam je teraz przed oczyma jak wyglądam przez okno i powiem ci, że prezentuje się bardzo ciekawie. Dowiem się więcej rzeczy jak mąż wróci to może uda mi się pomóc, bo tak to tylko nabijam posty :D

Awatar użytkownika

No ja znam firmę która robi bramy ogrodzeniowe. Wyszukaj sobie w wyszukiwarce firmę Brygada 99, bez problemu znajdziesz. Firma super solidna, nie chce mi się wypisywać tu jaka jest cudowna itp. Po prostu chłopaki robią dobrą robotę i wiedza o co w tym chodzi. Warto im zaufać jeżeli chcesz mieć bramę na dłużej niż 3 lata.

No i pamiętaj żeby przy szukaniu wykonawcy zapytać się o terminy realizacji. Ja trafiłem na firmę gdzie zamówiłem wszystko, zapłaciłem a potem się okazało, że przyjadą dopiero za miesiąc, bo tyle trwa produkcja bramy. Byłem trochę zaskoczony, ale nie miałem wyboru, bo pieniądze były już u nich na koncie. Pozdrawiam i życzę owocnego szukania.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz