Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

witam wszystkich. Potrzebuję sklepu ze środkami do czyszczenia kamienia. Słyszałem o czymś takim jak krystalizator kamienia co podobno świetnie sprawdza sie nawet na bardzo zaschniete i wgryzione zabrudzenia. Będę potrzebował takiego środka i na pewno impregnatów. Jeśli ktoś mógłby wskazac gdzie dostane to w dobrych cenach to bede wdzieczny.

Awatar użytkownika

Krystalizator to świetna rzecz bo dzieki niemu doczyscisz chyba kazdy rodzaj brudu, ale musisz sie z nim obchodzic ostroznie bo z tego co wiem to wszystkie sa robione na bazie kwasów. Wszystko powinieneś dostac tu: sklep-kamieniarski24.pl. Mam nadzieje ze pomoglam :)

Awatar użytkownika

Również polecam ten sklep bo zawsze kupuje tam w dobrej cenie impregnat do kamieni. Mają bardzo szeroki asortyment i produkty dobrej jakości, a trafiłem na nich przypadkowo, bo zacząłem czytać opinie o środkach do impregnacji kiedy zdecydowałem się na granitowy balkon. Tak czy inaczej polecam każdemu i pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

Wielkie dzieki za pomoc. Już kupiłem co trzeba, a było w czym wybierać jak sami zauważyliście ;). Pozdrawiam i wszystkiego dobrego, cześć!

Awatar użytkownika

Nie ma za co, tylko uważaj z krystalizatorem jak mówiła koleżanka, nie są jakoś bardzo żrące ale mimo wszystko to jednak kwas.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Budownictwo, ogrody, aranżacja wnętrz