Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Moc edukacji

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Ja, czyli mały mistrz kombinowania uniwersytetu ekonomicznego we Wrocławiu, właśnie się zbliżam do radosnego okresu pisania pracy licencjackiej. Tutaj – eureka – postanowiłam też wykazać się sprytem (a nie pracowitością) i załatwić jakoś gotową pracę. Nie za bardzo wiem, jak się zabrać za takie szukanie, więc będę wdzięczna za podpowiedzi innych, bardziej doświadczonych w tym temacie kombinatorów. Z góry dziękuję!

Cóż… Odkrycie Ameryki to to nie jest. Kto dziś daje radę łączyć studia, pracę i jeszcze pisanie tej pracy, która delikatnie mówiąc niewiele wnosi do dorobku polskiej nauki, a dosadniej mówić jest zbiorem przeredagowanych cytatów z różnych książek. Tak więc, spokojnie, ktoś się na pewno zgłosi, to jest łatwy zarobek.

Awatar użytkownika

Zgadzam się z koleżanką powyżej, tylko zwróć uwagę, że dostanie gotowej pracy licencjackiej raczej jest niemożliwe, bo przecież każda uczelnia ma swój system antyplagiatowy. Jeżeli coś już kiedykolwiek było użyte, to bez problemów system wykryje podobieństwa i nie przyjmie pracy. Ale jednak jest wyjście, czyli zlecenie napisania pracy od zera. Nic nie mówię, ale skoro to jest zarządzanie, to nie trzeba być geniuszem. Pewnie nawet ja bym dał radę z takiego prostego kierunku ;)

Hej hej, ale bez obrażania mojego kierunku, jestem magistrem i pracuję na bardzo wysokim stanowisku w korpo, więc nie mów, że się nie opłacało mi to 5 lat. Przyznaję, że też nie napisałam sama swojej pracy licencjackiej, chociaż magisterkę już tak. Powodzenia w szukaniu i życzę sukcesów na tym super kierunku!

To ja identyczna sytuacja :D Licencjat zamówiony, magisterkę teraz piszę samodzielnie :D Znalazłam sobie redaktora pracy z zarządzania na http://twojredaktor.pl/praca-zarzadzanie.html. Polecam tam wstawić ogłoszenie

No i to jest właśnie to, czego szukałam. Dzięki za wsparcie, teraz już nie zginę i istnieje spora szansa, że jednak zostanę szacowną absolwentką UEWu<3

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Moc edukacji